Home

Interconnect švajčiarsky blízkosti futbal-vylúčenie pred zapasom útek z väzenia zdriemnutie Napier

Ligue 1: Tri penalty Troyes, dve vylúčenia Lille, výsledky (nedeľa, 1. máj)  | SPORTNET
Ligue 1: Tri penalty Troyes, dve vylúčenia Lille, výsledky (nedeľa, 1. máj) | SPORTNET

Pauschek po krutom vyradení: Vylúčenie ovplyvnilo priebeh zápasu - Šport -  Futbal - Európske poháre - Športweb
Pauschek po krutom vyradení: Vylúčenie ovplyvnilo priebeh zápasu - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Sergio Ramos a jeho rekordné vylúčenie v dnešnom zápase s Gironou! (VIDEO)

La Liga - vylúčenie vyradilo Lewandowského na tri zápasy | Šport.sk

Haraslín mužom zápasu, Králik vylúčený. České finále pohára bude pražské |  Flashscore.sk
Haraslín mužom zápasu, Králik vylúčený. České finále pohára bude pražské | Flashscore.sk

Zápas Banská Bystrica - DAC Dunajská Streda vyvolal vášne pre verdikty  rozhodcu Dohála | SPORTNET
Zápas Banská Bystrica - DAC Dunajská Streda vyvolal vášne pre verdikty rozhodcu Dohála | SPORTNET

VIDEO Solskjaer vysvetlil, prečo striedal Ronalda: Zápas výrazne poznačilo  vylúčenie Wan Bissaku | Športky.sk
VIDEO Solskjaer vysvetlil, prečo striedal Ronalda: Zápas výrazne poznačilo vylúčenie Wan Bissaku | Športky.sk

Toto je Futbal - Aj Dani Alves sa pridal do klubu dočasných brankárov, po  tom, čo bol v závere zápasu vylúčený Kevin Trapp. 👐 | Facebook
Toto je Futbal - Aj Dani Alves sa pridal do klubu dočasných brankárov, po tom, čo bol v závere zápasu vylúčený Kevin Trapp. 👐 | Facebook

EL: UEFA potvrdila Demirbayovi trest za vylúčenie v zápase s Betisom

Wenger: Vylúčenie zabilo zápas, Robben faul prifarbil | SPORTNET

Ciro Immobile bude pykať za vylúčenie, nezahrá si jeden zápas

Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie  ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne  ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími  súperkami zvereniek
Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími súperkami zvereniek

Slovenským futbalom otriasol korupčný škandál! Dorastenci chceli predať  zápas | Športový Čas
Slovenským futbalom otriasol korupčný škandál! Dorastenci chceli predať zápas | Športový Čas

Ďuriš a Micheľ sa nezhodujú vo vylúčení Barseghyana

Inter prenechal tri body Empoli, duel ovplyvnilo vylúčenie Škriniara |  Flashscore.sk
Inter prenechal tri body Empoli, duel ovplyvnilo vylúčenie Škriniara | Flashscore.sk

Fortuna liga: FC DAC Dunajská Streda - FC Spartak Trnava 2:0 | Šport.sk

Zápas Slovensko – Luxembursko sa skončil remízou, tréner Calzona sa  nedočkal premiérového víťazstva (video) - SITA.sk
Zápas Slovensko – Luxembursko sa skončil remízou, tréner Calzona sa nedočkal premiérového víťazstva (video) - SITA.sk

Spartak v derby prehral, zápas nedohral vylúčený Škrtel | TRNAVSKÝ HLAS

HNonline.sk - Vylúčenie Škrtela ovplyvnilo zápas. Možno budeme nahnevaní na  rozhodcov, kritizoval Hamšík
HNonline.sk - Vylúčenie Škrtela ovplyvnilo zápas. Možno budeme nahnevaní na rozhodcov, kritizoval Hamšík

MS vo futbale 2022: Online prenos zo zápasu Maroko – Portugalsko | Športový  Čas
MS vo futbale 2022: Online prenos zo zápasu Maroko – Portugalsko | Športový Čas

Futbalista Immobile bude pykať za vylúčenie, nezahrá si jeden zápas

Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom  polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - SITA.sk
Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - SITA.sk